foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо на
дитячий сайт КЗШ№37
Україна, Дніпропетровська обл.,
м. Кривий Ріг, вул. Таїсії Буряченко, 17
тел.: (0564) 36-84-88
kzsh37@ukr.net
Дитяча
країна

cikave.org.ua

«Цікаве із світу науки» – один із найцікавіших україномовних сайтів нашої країни для підлітків. Більшість матеріалів сайту взяті з провідних наукових англомовних джерел. Надаються цікаві статті (гіпотези, відкриття) за такими темами: історія, астрономія, географія, біологія, фізика, медицина, суспільство, археологія, космос.

 

www.ukr-tur.narod.ru

«Світ географії та туризму» – інформаційний портал, що надає відомості про економіку та господарство, природні умови та ресурси майже всіх країн світу. Також тут можна знайти розповіді про видатних географів та мандрівників. Наводяться електронні часописи, словники, довідники, книги з географії та туризму.

 

childrecords.narod.ru

Проект «Дитячі казки» – найулюбленіші музичні версії літературних та фольклорних творів, а також вірші, пісні, концерти, розповіді, інсценування, мультфонограмми. У тому числі, такі казки, як: «Алі-баба і сорок розбійників», «Аліса в країні чудес», «Бременські музиканти», «Червона шапочка», «Пригоди капітана Врунгеля», «Витівки братика кролика», «Лускунчик» та багато інших.

 

kinder.ru

Каталог дитячих ресурсів, що надає велику колекцію корисних посилань на дитячі сайти різноманітної тематики. Основні розділи сайту: захоплення і відпочинок, знайомство і спілкування, мистецтво і культура, природа, комп'ютери та Інтернет, освіта, на допомогу учням, батькам, бібліотека (вірші, казки, фантастика та фентезі, дитяча творчість, сучасна література та ін.), форум для дітей та їх батьків, де можна обговорити будь-які теми. Каталог містить більше двох тисяч посилань на сайти про дітей і для дітей. Автори постаралися зробити каталог простим і зрозумілим, але в той же час наділили можливостями великих «дорослих» каталогів і пошукових систем. Кожна зареєстрована Інтернет-сторінка має коротку характеристику. Ведеться рейтинг популярності та постійний моніторинг ресурсів. Крім дев'яти тематичних розділів тут є розділ новин дитячого Інтернету, інтерактивні ігри, конкурси, книга друзів, дитячий чат.

 

tineydgers.ru

Сайт "Тінейджери" – для тих, хто навчається і навчає. Усі матеріали, розміщені на його сторінках, можна завантажити або скопіювати абсолютно безкоштовно. Користувачі сайту можуть надсилати конспекти уроків, презентації, твори і реферати, електронні книги та поради психолога, цікаві статті. Розробки стануть доступними для широкої аудиторії після того, як їх перевірить модератор. Ресурс містить розробки відкритих уроків, тести, вікторини, топіки з іноземних мов, інформацію для іспитів, задачі з математики, фізики, інформатики із розв’язанням, кросворди до уроків.

 

www.e-parta.ru

«Блог шкільного всезнайки» – пізнавальний портал для підлітків. Веде його звичайний школяр 15-ти років Сергій Абрамов з міста на Неві. На блозі всього чотири розділи. Для допитливих – розділ «Ленты предметов», для амбітних - «Школа выживания», а тим, хто в творчому пошуку, розділ «Развлечения» та для гіпер-допитливих «Вебинары» (тут використовуються технології онлайн трансляції для навчання). У пошуках матеріалів для публікації проглядаються сайти з усього світу. Кращі новини, відео та інші ресурси знаходять своє місце на сторінках блогу. Це відвідування віртуального музею Лувр, онлайн трансляції наближення астероїда до нашої планети та формування тайфуну, найцікавіші новини науки, численні онлайнові фото-і відеоредактори, віртуальні екскурсії дном Гранд-каньйону та вулицями стародавнього Риму... Є навіть екзотичні шоу, як ось гра в барабанному оркестрі з Південної Кореї.

 

www.megabook.ru

Мегаенціклопедія Кирила і Мефодія – унікальне зібрання великої інформації з всіх галузей знання. Жодному книжкового виданню не під силу вмістити таку кількість інформації. Але на перше місце розробниками, редакторами, експертами було поставлено не тільки обсяг інформації, але й її якість. Для цієї мети були залучені провідні вчені, фахівці, журналісти. Одна з основних переваг Мегаенціклопедіі – її мультимедійність, що забезпечує абсолютно новий рівень подачі інформації: текст, фото, інтерактивні таблиці, схеми, анімації, аудіо-, відео-ілюстрації плюс сучасна ефективна пошукова система.

 

www.library.kr.ua/elmuseum/

Проект «Електронна бібліотека» Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.. Д.І.Чижевського є електронним музеєм книги, що надає манускрипти, рукописи, дисертації, віртуальні виставки, твори живопису, біографії, архіви видатних особистостей, книжкові пам’ятники. Тут можна знайти не лише загальні фотографії, але й переглянути сторінки старовинних видань.

 


© Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37
2011-2016